Nowości

2016-08-23
Fala uderzeniowa - gabinet w Suchej Beskidzkiej

Fala Uderzeniowa ESWT pozaustrojowa fala uderzeniowa ESWT ( Extracorporeal Shock Wave Therapy ) staje się coraz bardziej popularną częścią fizykoterapii, jest jedną z nowoczesnych metod, stosowanych w ortopedii, rehabilitacji oraz dermatologii. EWST wycelowana jest w obszary będące przyczyną bólu przewlekłego. Wpływ fali uderzeniowej prowadzi np. do rozpuszczenia złogów wapnia i lepszego unaczynienia oraz powoduje w ostatecznym efekcie ulgę w bólu. Zapraszamy do gabinetu w Suchej Beskidzkiej.


czytaj więcej

2015-09-14
Sucha Beskidzka - nowy gabinet

Zapraszamy do NZOZ "MEDYK" w Suchej Beskidzkiej - nowo otwarty gabinet rehabilitacji. Wykonujemy zabiegi z zakresu kinezyterapii i fizykoterapii. Gabinet oferuje leczenie wszystkimi metodami wymienionymi w ofercie leczenia ( metody terapeutyczne ), jak również pełną fizykoterapię – elektroterapię, magnetoterapię, ultradźwięki, laseroterapię, falę uderzeniową, krioterapię. Zapewniamy Państwu pełną diagnostykę w zakresie leczenia dysfunkcji oraz bólu kręgosłupa i stawów obwodowych. Diagnostykę USG prowadzoną przez lekarza ortopedę oraz diagnostykę USG i sonofedback dynamiczny narządu ruchu dla potrzeb fizjoterapii.czytaj więcej

2020-05-25
Otwarcie nowego gabinetu w Kętach

Zapraszamy do nowego gabinetu w Aprila - Centrum Zdrowia i Urody na ul. Świętokrzyskiej 21.


czytaj więcej

2013-09-25
Nowy gabinet - Kalwaria Zebrzydowska

Zapraszamy do nowo otwartego gabinetu rehabilitacji ruchowej w Kalwarii Zebrzydowskiej w Centrum Medycznym Warmuz przy ul. Konopnickiej.


czytaj więcej

2012-12-28
USG narządu ruchu i sonofeedback

USG narządu ruchu i sonofeedback dla potrzeb fizjoterapii – diagnostyka dynamiczna stawów i mięśni podczas ruchu i przeciążeń.


czytaj więcej

2012-12-28
Aparat Redcord – leczenie systemem Neurac

Metoda Neurac w swojej obecnej formie wywodzi się z wykorzystywanego w przeszłości Systemu Ćwiczeń w Podwieszeniu – SET (and. Sling Exercise Therapy). Neurac stanowi odzwierciedlenie naturalnej ewolucji, jakiej doświadczył system SET przekształcając się z luźnego zbioru technik usprawniających w całkowicie sformalizowaną metodę terapeutyczną posiadającą charakterystyczny panel diagnostyczny oraz ścisłe wektory postępowania leczniczego.


czytaj więcej

2012-12-28
Leczenie Falą Uderzeniową - ESWT

Fala uderzeniowa – jedna z najskuteczniejszych współcześnie metod leczenia przewlekłych zespołów bólowych i zapalnych stawów obwodowych, jej działanie polega na: poprawie mikrokrążenia i metabolizmu tkanek, rozpuszczaniu zwapniałych fibroblastów, podtrzymywanie produkcji kolagenu, redukcji napięcia tkanek.


czytaj więcej

2012-12-27
Otwarcie nowego gabinetu

Zapraszamy Państwa do nowo otwartego gabinetu rehabilitacji ruchowej, terapii manualnej i fizykoterapii w Centrum Medycznym Bądź Zdrów, w Andrychowie w Budynku NOT na ulicy Krakowskiej 83.


czytaj więcej


Co leczymy?

zobacz więcej

Metody terapeutyczne
Kinezyterapia

zobacz więcej

Zabiegi
Fizykoterapia

zobacz więcej

Terapeuci

zobacz więcej