mgr Małgorzata Paleczny

Kwalifikacje, ukończone kursy i  szkolenia: 

mgr fizjoterapii -AWF Kraków

 

Elite Mum& Elite Baby- Kraków 2009

Masaż Shantala dla niemowląt- Gdańsk 2009 - technika masażu niemowląt oraz dzieci stymulująca ich rozwój psychoruchowy. Bardzo popularna w USA oraz Kanadzie. Uspokaja, rozluźnia, poprawia odczuwanie schematu ciała oraz priopriocepcję

Sztuka prowadzenia AKTYWNEJ szkoły rodzenia- Warszawa 2009- pozwala na przygotowanie do porodu aktywnego, który uważany jest za najbezpieczniejszy i najbardziej korzystny zarówno dla matki, jak i dziecka.

Problemy w laktacji- Warszawa 2010- zapobieganie i wczesna reakcja w chwili pojawienia się problemów laktacyjnych- problemy z przystawieniem dziecka do piersi, stymulacja laktacji, zastój pokarmu, zapalenie piersi, poranione brodawki, techniki prawidłowego przystawiania dziecka, poradnictwo w zakresie pozycji do karmienia w przypadku zaburzeń rozwojowych niemowląt.

Rehabilitacja w zaburzeniach rozwojowych niemowląt- Kraków 2015- diagnostyka i terapia nieprawidłowości rozwojowych, wczesne wykrywanie i leczenie zaburzeń napięcia mięśniowego (hypo i hypertonii), asymetrii, terapia dysfunkcji i dysplazji stawów biodrowych, kręczu szyi, stymulacja rozwoju niemowląt w wieku 0-12 miesięcy. Praca m.in. z wykorzystaniem elementów metody NDT-Bobath oraz elementów neurokinezjologicznej diagnostyki i terapii Voyty.

Kinesiotaping w pediatrii - Wrocław 2017.

Trójpłaszczyznowa manualna terapia wad stóp na podstawach neurofizjologicznych wg. Barbary Zukunft-Huber - Wrocław 2017.


Co leczymy?

zobacz więcej

Metody terapeutyczne
Kinezyterapia

zobacz więcej

Zabiegi
Fizykoterapia

zobacz więcej

Terapeuci

zobacz więcej